top of page

Jak zamawiać

1. Upewnij się, że termin konserwacji jest dostępny (Skorzystaj z formularza rezerwacji). Jeżeli jest dotępny - otrzymasz od nas kod rezerwacji, który będzie Ci potrzebny podczas opłacania zadatku i zamawiania odlewu.

2. Po potwierdzeniu przez nas dostępności terminu wpłać zadatek, który jest również potwierdzeniem konserwacji Twoich kwiatów, wykorzystując przy tym kod rezerwacji. Jeżeli nasz kurier ma odebrać od Ciebie zapakowane kwiaty wybierz opcję płatnej dostawy (kuriera, który dostarczy do Ciebie gotowy odlew opłacisz później). (Tu opłacisz zadatek)
 

3. Jeśli wysyłasz kwiaty naszym kurierem – zgromadź rzeczy potrzebne do ich zapakowania. Jeśli dostarczasz kwiaty osobiście, uzgodnij z nami termin ich dostarczenia. (Upewnij się jak bezpiecznie zapakować bukiet)
 

4. Po ślubie przechowuj kwiaty w zacienionym i chłodnym miejscu. Jeśli możesz – zrezygnuj z ich rzucania w zabawie oczepinowej. Upewnij się jak postępować z kwiatami po ślubie oraz jak bezpiecznie zapakować bukiet.

5. W dniu wysyłki kwiatów zapakuj swój bukiet wg wskazówek – koniecznie w dniu wysyłki rano, a nie dzień wcześniej, bo to skraca żywotność kwiatów. Najczęściej kurier odbiera kwiaty w poniedziałek – inne terminy odbioru są ustalane indywidualnie. Odbiór kwiatów przez kuriera dla wesel, które odbyły się w czwartek przypada również w poniedziałek – bukiet dużo gorzej zniesie pobyt w ciasnym, ciemnym, gorącym kartonie w magazynie kurierskim przez weekend, niż otoczony Twoją troskliwą opieką w tym czasie w domu. (Upewnij się jak bezpiecznie zapakować bukiet)

6. Gdy kwiaty do nas dotrą prześlemy Ci drogą mejlową propozycje, w jakie formy z poszczególnych pakietów się zmieszczą. Po wybraniu konkretnego kształtu odlewu przejdź do zakupu produktu w zakładce konserwacja bukietów. Wybierz odpowiedni produkt (np. "Prostopadłościan S" za 999 zł) – obniż cenę o wartość rezerwacji (200 zł zadatku), podaj numer rezerwacji i kliknij przycisk "Kup". Do zapłaty powinno zostać 799 zł. Jeśli nasz kurier ma dostarczyć do Ciebie gotowy odlew – wybierz płatną dostawę.
 

7. Po 2-3 tygodniach od dostarczenia do nas bukietu, kiedy rośliny zostaną zakonserwowane, zaakceptuj drogą mejlową projekt ułożenia kwiatów „na sucho”, który do Ciebie prześlemy (wyjątkiem są kształty piramidy, kuli i półkuli, gdzie nie da rady ułożyć kwiatów „na sucho”).
 

8. Oczekuj na gotowy odlew/odbierz go z naszej pracowni osobiście – od dnia zaakceptowania ułożenia kwiatów z bukietu „na sucho” do momentu ich wysłania/odbioru osobistego może minąć nawet półtora do dwóch i pół miesiąca, więc uzbrój się w cierpliwość. Więcej o przebiegu samej konserwacji/zalewania żywicą kwiatów oraz o obrabianiu gotowego odlewu przeczytasz w zakładce „O tworzeniu odlewów”, która znajduje się na górnej belce sklepu. Informacje w tej zakładce rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości dotyczące czasu realizacji.

bottom of page